O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A S T E R S K I E

NA   XIV   N I E D Z I E L Ę    Z W Y K Ł Ą

5.07.2020 r.

  1. Od kilku dni trwają wakacje i czas urlopów, które mają służyć wypoczynkowi i regeneracji sił fizycznych i duchowych, pamiętajmy jednak, że wierność Bogu, Eucharystii, Ewangelii i modlitwie obowiązują przez cały rok niezależnie od tego gdzie przebywamy.
  2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii następujących świętych: – w poniedziałek wspominamy bł. Marię Teresę Ledóchowską dziewicę, w środę wspomnienie św. Jana z Dukli kapłana i jak co tydzień zapraszamy na adorację eucharystyczną o godzinie 17.00, w sobotę przypada święto św. Benedykta op. Patrona Europy.

– W sobotę 11.07.20 r. ks. Piotr odwiedzi chorych od godziny 9.00.

  1. W najbliższym tygodniu Różaniec przed Mszą św. poprowadzą członkowie Róży św. s. Faustyny.
  2. Tegoroczna Pielgrzymka Piesza ze Skrzatusza na Jasną Górę, będzie miała bardzo ograniczony wymiar, gdyż tylko kilku pielgrzymów przejdzie 400 km trasę, inni mogą włączyć się – jak co roku – w duchowe pielgrzymowanie przez łączenie się w modlitwie w tzw. Złotej Grupie. Swoją gotowość włączenie się w ten sposób pielgrzymowania można zgłaszać do księży lub do przewodnika grupy pilskiej Ks. Rafała Dreslera – wikariusza z Parafii Miłosierdzia Bożego w Pile.
  3. Parafia św. Rodziny w Pile organizuje pielgrzymkę autokarową do Lichenia, Kalisza i Częstochowy w dniach 10–11.07.20 r. Koszt 130 zł. Zgłoszenia w kancelarii Parafii św. Rodziny.
  4. Zachęcamy jak w każdą niedzielę do zainteresowania się prasą katolicką by pożytecznie spędzić czas świątecznego i wakacyjnego wypoczynku.
  5. Wszystkim gościom i naszym parafianom życzymy Bożego pokoju i błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu – Szczęść Boże!