O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A S T E R S K I E

N A   XVIII   N I E D Z I E L Ę    Z W Y K Ł Ą  –  1.08.21r.

 

  1. Dziś po Mszy św. o godzinie 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych z podaniem nowych intencji na kolejny miesiąc modlitwy dla członków Żywego Różańca.
  2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii następujące tajemnice i świętych: – w środę wspominamy św. Jana Marię Vianneya, a od 17.00 zapraszamy na cotygodniową adorację Eucharystyczną i nowennę do św. Józefa, podobnie w I czwartek miesiąca, w piątek przypada święto Przemienienia Pańskiego.
  3. W I piątek miesiąca ks. Piotr odwiedzi chorych ks. Proboszcza od godziny 9.00, a w sobotę ks. Piotr odwiedzi swoich chorych również od godziny 9.00.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 10.30 dwójka dzieci przyjmie po raz pierwszy Pana Jezusa w sakramencie Eucharystii, a po Mszy św. będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  5. W najbliższym tygodniu Różaniec przed Mszą św. poprowadzą członkowie Róży św. Józefa.
  6. W ostatnią niedzielę na rzecz środków transportu dla polskich misjonarzy zebrano kwotę 1348 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. Zachęcamy tradycyjnie jak w każdą niedzielę do lektury prasy katolickiej, by wzbogacić swoją wiarę i ducha.
  8. Decyzją ks. Biskupa nasz wikariusz ks. Piotr Łowicki kończy z dniem 22.08.2021 r. posługę w naszej parafii i zostaje skierowany do parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Słupsku, na miejsce ks. Piotra został mianowany ks. Piotr Świątkowski dotychczasowy wikariusz parafii pw. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku. Msza św. w czasie, której chcemy podziękować Panu Bogu za posługę ks. Piotra w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 22.08.2021 r. o godzinie 12.00.
  9. W minionym tygodniu do wieczność z naszej parafii odeszła: śp. Alicja Wierzbicka lat 68. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…..

Msze święte i nabożeństwa

Dni powszednie:

Poniedziałek – Sobota: WAKACJE
18.00

Niedziela: WAKACJE
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 19:00

więcej

Dzieci Utracone – Miniporadnik

Doradca Życia Rodzinnego