O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A S T E R S K I E

N A   II   N I E D Z I E L Ę  Z W Y K Ł Ą

19.01.2020 r.

  1. Zgodnie z zapowiedzią, dziś na Mszy św. i po o godzinie 12.00 będzie nam towarzyszyła Orkiestra Dęta z Czarnkowa pod batutą kapelmistrza p. Tadeusza Kurzacza. Serdecznie zapraszamy!

– Dzisiaj zapraszamy także młodzież przygotowującą się do bierzmowania na Mszę św. i naukę formacyjną o godzinie 18.00.

  1. W najbliższym tygodniu będziemy wspominali w liturgii następujących świętych: – we wtorek św. Agnieszki dziewicy i męczennicy, w tym dniu pamiętajmy o naszych babciach, w piątek wspominamy św. Franciszka Salezego biskupa i Doktora Kościoła, – w sobotę przypada święto Nawrócenia św. Pawła.
  2. W sobotę 25 stycznia zbiórka ministrantów po Mszy św. wieczornej.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz pilskiego Hospicjum.
  4. W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolęda przebiegać będzie wg następującego porządku: – w poniedziałek 20 stycznia ul. Agrestowa, Jaworowa, Miodowa i Zaułek, we wtorek 21 stycznia ul. Ogrodowa, Brzoskwiniowa i Morelowa, w środę 22 stycznia ul. Akacjowa, Jaśminowa, Malinowa, Klonowa, Kasztanowa i Modrzewiowa, w czwartek 23 stycznia ul. Szermentowskiego, Gierymskiego, w piątek 24 stycznia ul. Chełmońskiego, Jałowcowa i Topolowa, w sobotę od 10.00 – ul. Robotnicza a od 15.00 kolęda uzupełniające dla tych rodzin, które w wyznaczonym terminie nie były obecne a pragną przyjąć Księdza po kolędzie. Początek kolędy w tygodniu od godzinie 15.45.
  5. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. poprowadzą członkowie Róży św. Faustyny.
  6. W środę 22 stycznia o godzinie 15.00 – 17.00 zapraszamy na spotkanie i rozmowę osoby starsze i samotne, które chciałyby z kimś porozmawiać o swoich problemach lub troskach. Osoby z naszej Parafialnej Caritas będą pełniły dyżury i będą do dyspozycji zainteresowanych.
  7. W Parafii św. Antoniego w Pile 22 stycznie o godzinie 18.30 rozpoczyna się Kurs Alfa.
  8. Zachęcamy – jak co tydzień – do sięgnięcia po prasę katolicką.