INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Sobota – 16.03.2019

18.00 – za śp. Walentynę Wiszniewską – (14 greg.)

18.00 – w intencji członków wspólnoty Szkaplerza Świętego.

Niedziela – 17.03.2019  II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 – o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo dla Krystyny i Józefa.

9.00 – za śp. Walentynę Wiszniewską – (15 greg.)

10.30 – o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego dla Joanny, Matyldy, Macieja, Oskara, Agnieszki, Jana, Mai, Danuty i Tadeusza.

12.00 – za śp. Teodora, Wacława Beger.

18.00 – za zmarłych z rodziny Cybulskich, Trybuszewskich, Michalskich, Pokraków.

Poniedziałek – 18.03.2019

7.30 – o umocnienie wiary, z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Agnieszki i jej rodziny za pośrednictwem Matki Bożej i św. Józefa.

18.00 – za śp. Walentynę Wiszniewską – (16 greg.)

18.00 – o Boże Błogosławieństwo dla Kazimierza z okazji 50 rocz. urodzin.

Wtorek – 19.03.2019  ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

9.00 – o Boże Błogosławieństwo dla pana Józefa z okazji imienin – int. od księży.

18.00 – za śp. Walentynę Wiszniewską – (17 greg.)

18.00 – ZA PARAFIAN

Środa – 20.03.2019

7.30 – za śp. Walentynę Wiszniewską – (18 greg.)

18.00 – za śp. Jadwigę Miszewską – int. miesiąc po pogrzebie.

18.00 – za śp. Stanisława, Władysława.

Czwartek – 21.03.2019

7.30 – za śp. Walentynę Wiszniewską – (19 greg.)

18.00 – za śp. Krystynę Szałas, Janusza Szałas.

Piątek – 22.03.2019

7.30 – za śp. Walentynę Wiszniewską – (20 greg.)

18.00 – o Boże błogosławieństwo dla Albiny Jaceczko z okazji 90 rocz. urodzin.

18.00 – za śp. Bolesława Gębuś w 5 rocz. śmierci.

Sobota – 23.03.2019  

7.30 – o złagodzenie kar dla dusz w czyściu cierpiących za wstawiennictwem Świętego Michała Archanioła.

18.00 – za śp. Walentynę Wiszniewską – (21 greg.)

18.00 – za śp. Krystynę Gwizon w 1 rocz. śmierci; śp. Agnieszkę Maciaszek – int. od rodzeństwa.

Niedziela – 24.03.2019  III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 – za śp. Tadeusza w 3rocz. śmierci; Piotra, Magdalenę, Elżbietę, Władysława.

9.00 – za śp. Walentynę Wiszniewską – (22 greg.)

10.30 – o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Joanny, Matyldy, Macieja, Oskara, Agnieszki, Jana, Mai, Danuty, Tadeusza.

12.00 – za śp. Michała Zabłockiego – int. z okazji urodzin.

18.00 – za śp. Dariusza Hałaburdę w 1 rocz. śmierci; Jana w 30 rocz. śmierci; Helenę w 23 rocz. śmierci; Tomasza w 8 rocz. śmierci; Tadeusza w 1 rocz. śmierci; Krystynę w 25 rocz. śmierci; Iwonę w 8 rocz. śmierci oraz za zmarłych z rodziny.