INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Sobota – 14.09.2019 

18.00 – za śp. Zdzisława – (14 greg.)

Niedziela – 15.09.2019  XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 – za śp. Anielę, Stanisława, Kazimierza.

9.00 – za śp. Zdzisława – (15 greg.)

10.30 – o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego dla Joanny, Matyldy, Macieja, Oskara, Agnieszki, Jana, Mai, Danuty i Tadeusza.

12.00 – o Boże błogosławieństwo dla Ignacego.

18.00 – za śp. Zbigniewa Gmitrowicza – int. od. Bożeny i Macieja Kaszubów z córką.

Poniedziałek – 16.09.2019  ŚW. KORNELIUSZA, PAP I CYPRIANA, BP

7.30 – za śp. Zdzisława – (16 greg.)

18.00 – za śp. Mariana Kłos.

18.00 – w intencji członków wspólnoty Szkaplerza Świętego.

Wtorek – 17.09.2019

7.30 – za śp. Henryka Klimczak, Bronisławy, Edwarda – int. od rodz. Iwickich.

12.00 – POGRZEB śp. Roman Duraj.

18.00 – za śp. Mariana Kłos.

18.00 – za śp. Zdzisława – (17 greg.)

Środa – 18.09.2019  ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA

7.30 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz umocnienie wiary dla Henryka Bartosiewicza.

18.00 – za śp. Zdzisława – (18 greg.)

18.00 – za śp. Mariana Kłos.

Czwartek – 19.09.2019

7.30 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz umocnienie wiary dla Henryka Bartosiewicza.

18.00 – za śp. Zdzisława – (19 greg.)

Piątek – 20.09.2019  ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA I PAWŁA

7.30 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz umocnienie wiary dla Henryka Bartosiewicza.

18.00 – za śp. Zdzisława – (20 greg.)

18.00 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Zofii Recław.

Sobota – 21.09.2019  ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

7.30 – o złagodzenie kar dla dusz w czyściu cierpiących za wstawiennictwem Świętego Michała Archanioła.

16.00 – ŚLUB

18.00 – za śp. Zdzisława – (21 greg.)

18.00 – za śp. Helenę, Bernarda Kosmatka.

Niedziela – 22.09.2019  XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 – za śp. Krystynę Piorkowską – int. od Żywego Różańca.

9.00 – za śp. Zdzisława – (22 greg.)

10.30 – o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego dla Joanny, Matyldy, Macieja, Oskara, Agnieszki, Jana, Mai, Danuty i Tadeusza.

12.00 – za śp. Zbigniewa Jóźwikiewicza w 10 rocz. śmierci oraz za zmarłych z rodziny, rodziców i rodzeństwo.

18.00 – za śp. Eugeniusza.